تازه‌های داستان نشر آموت
چاپ دوم رمان «بهانه‌ای برای ماندن» نوشته‌ی حسن کریم‌پور و چاپ پنجم «ایراندخت»‌ نوشته بهنام ناصح و چند اثر داستانی تازه دیگر به‌زودی به‌وسیله نشر آموت روانه بازار داغ و تابستانی‌ کتاب می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، یوسف علیخانی، مدیر نشر آموت که هم اکنون با آثار تازه ای در حوره ادبیات داستانی را در حال انتشار دارد، از انتشار چاپ دوم رمان «بهانه‌ای برای ماندن» حسن کریم پور و چاپ پنجم رمان «ایراندخت» اثر بهنام ناصح در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گفته علیخانی، «بهانه‌ای برای ماندن» به شمارگان هزار و 500 نسخه و قیمت 9 هزار تومان و رمان «ایراندخت» به شمارگان هزار و 650 نسخه و قیمت 6 هزار تومان ارایه می‌شوند.

این در حالی است که آثار داستانی چون «دخترها در جنگ» مجموعه داستان خارجی، ترجمه‌ی ناهیده‌ هاشمی، «برای تو همیشه خواهم گریست» نوشته شمسی خسروی، «سمفونی بابونه‌های سرخ» نوشته محمداسماعیل حاجی‌علیان، «ماجرای عجیب بنجامین باتن و داستان‌های دیگر» مجموعه داستان خارجی، ترجمه‌ی فرشید عطایی، «پروژه شادی» نوشته گربچن رابین با ترجمه آرتمیس مسعودی و چند اثر داستانی دیگر به زودی از سوی نشر آموت راهی بازار تابستانی کتاب می‌شوند.

Labels: ,

aamout[at]gmail[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment