چاپ دو «غزل شیرین عشق»‌ رسید
3-1149.jpg 
«غزل شیرین عشق» لیلا عباسعلیزاده به چاپ دوم رسیده و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شده است.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «غزل شیرین عشق» زندگی پرفراز و نشیب «شیرین» را در 408 صفحه روایت می‌کند.
در معرفی داستان این کتاب عنوان شده است: «شیرین پس از مرگ همسرش آرش، با دختر کوچکش «غزل» در تهران زندگی می‌کند تا بتواند دور از نگرانی‌ها و دخالت‌های خانواده‌ی خودش و آرش، زندگی آرامی را سپری کند. دخترش غزل در کلاس نقاشی فرهنگسرا با مردی به نام «محمد» آشنا می‌شود و به اصرار، از مادرش می‌خواهد او نیز محمد را ببیند. شیرین با دیدن محمد، دهانش از حیرت باز می‌ماند. او نمی‌تواند باور کند که بازی عجیب روزگار دوباره محمد را سر راه او قرار داده است.
این دیدار عجیب دوباره شیرین و محمد را به سال‌ها قبل برمی‌گرداند؛ سال‌هایی که محمد در اوج اصرار برای ازدواج با شیرین، به‌طور ناگهانی او را در بی‌خبری رها کرده و برای همیشه از زندگی شیرین رفته‌ است. محمد در این سال‌ها ازدواج نکرده است. ماجراهایی پیش می‌آید که آن دو را به هم نزدیک می‌کند و غزل در این میانه سهم بیش‌تری دارد. زندگی «شیرین» از این لحظه وارد ماجرایی دیگر می‌شود که ...»
از لیلا عباسعلیزاده، سال گذشته نیز مجموعه داستان «به چیزی دست نزن» در نشر آموت منتشر شد.
رمان «غزل شیرین عشق» یکی از سه رمان برگزیده جایزه رمان اول ماندگار است. این جایزه هر ساله به‌وسیله مجله اینترنتی «ماندگار» به سردبیری بهنام ناصح به رمان‌های اول نویسندگان اهدا می‌شود.
رمان «غزل شیرین عشق» در 408 صفحه و به قیمت 15هزار تومان توسط نشر آموت منتشر شده است.
بیست‌وششمین نمایشگاه کتاب تهران از 11 تا 21 اردیبهشت‌ماه در مصلای تهران در حال برگزاری است.

Labels: ,

aamout[at]gmail[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment