برندگان چهارمین دوره جایزه رمان اول ماندگار +فراخوان برگزاری پنجمین دوره
 
نتایج دومین دوره «رمان اول ماندگار» پس از ماه‌ها بررسی از میان‌ ده‌ها رمان رسیده به این شرح اعلام می‌شود.
ضمن تبریک به برگزیدگان این جایزه، امیدواریم این آثار در فضای ادبی و بین عموم اهل مطالعه چون آثار برندگان پیشین با استقبال مواجه شوند.
نفر اول:  رمان «روزگار تفنگ» نوشته‌ی حبیب خدادادزاده
نفر دوم: رمان «...»  نوشته‌ی فاطمه سلطان‌زاده بالی
نفر سوم: (برگزیده‌ای شناخته نشد)
شایان ذکر است نام رمان نفر دوم به دلیل احتمال تغییر در صورت توافق با ناشر به زودی اعلام می‌شود. آثار برگزیده پس از طی مراحل قانونی از سوی نشر آموت (ناشر پشتیبان این دوره از جایزه) منتشر خواهند شد.

با تشکر از تمام عزیزانی که «ماندگار» و مسابقه مرتبط با آن را شایسته رمان‌هایشان دانسته‌اند اعلام می‌کنیم دور پنجم مسابقه «رمان اول ماندگار» برپا خواهد شد. شرایط مسابقه همانند به این شرح اعلام می‌شود:
دومین دوره مسابقه «رمان اول ماندگار» از سوی ماهنامه اینترنتی ماندگار با هدف کشف و حمایت از استعدادها در زمینه رمان‌نویسی و چاپ آثارشان، برپا خواهد شد.
علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا 29 اسفند 1393 فرصت دارند با توجه به شرایطی که در زیر ذکر شده است، آثار خود را به نشانی پست الکترونیکی سایت ماندگار info@mandegar.info ارسال کنند. (لطفا هنگام ارسال رمان، یادآوری شود «برای سومین دوره مسابقه رمان اول ماندگار»)
الف) اثر باید اولین رمان نویسنده باشد یعنی تاهنگام برپایی این مسابقه، رمانی از نویسنده به چاپ نرسیده یا به ناشری سپرده نشده باشد.
ب) رمان باید به صورت تایپ شده به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود و از بررسی آثاری که به صندوق پستی سایت ماندگار ارسال شود خودداری می‌شود.
ج) رمان ارسال شده نباید در سایت و وبلاگی منتشر شده باشد.
ه) رمان باید بین 60 هزار تا 100 هزار کلمه باشد.
و) رمان‌هایی که از نثر امروزی و روایتی داستانی برخوردار باشند، در اولویت قرار می‌گیرند. (داستان‌های پیشرو و متفاوت طی فراخوانی در مسابقه‌ای با عنوانی دیگر در آینده مورد داوری قرار خواهند گرفت. )
شرکت در این مسابقه محدودیت سنی و موضوعی ندارد و به برندگان اول تا سوم، جوایزی اهدا می‌شود.

Labels: ,

aamout[at]gmail[dot]Com
0 Comments:

Post a Comment