زن کوهنورد آمریکایی با کوهنوردی بیماری سرطان را شکست داد

زندگینامه خودنوشت یک زن کوهنورد آمریکایی که با کوهنوردی بیماری سرطان را شکست داد، به زودی با عنوان «صعود زندگی من» توسط نشر آموت چاپ می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، کتاب «صعود زندگی من» شامل زندگی‌نامه خودنوشت «لارا ایوانز» زنی که برای مبارزه با سرطان به فتح کوه‌ها و قله‌ها رو آورد، با ترجمه علی ایثاری کسمایی، مجوز چاپ گرفته و تا چند هفته دیگر انتشارات آموت را از چاپخانه خارج خواهد کرد.

عنوان اصلی این کتاب «The Climb Of My Life» است و روی جلد نسخه اصلی کتاب بعد از عنوان، این عبارت درج شده است: «یک سفر معجزه‌آسا از آستانه مرگ تا پیروزی».

«صعود زندگی من» در واقع خاطرات الهام‌بخش زنی مبتلا به سرطان است که راه دشوار خود را برای صعود در پیش می‌گیرد و به همراه 16 کوهنورد دیگر، Aconcagua بلندترین قله در نیمکره غربی زمین را فتح می‌کند. این فتح با پیروزی بر سرطان و فتحی دیگر همراه می‌شود.

کتاب مذکور بر اساس شواهد و تجربیات مستند زندگی لارا ایوانز یک زن آمریکایی نوشته شده است که بعد از اطلاع از ابتلایش به بیماری سرطان، به کوهنوردی رو می‌آورد و موفق می‌شود سرطان را شکست دهد. ایوانز قله‌های بالای 6 هزار متر را فتح می‌کند و در نهایت بهبود می‌یابد.

این کتاب برای اولین بار در اکتبر 1996 توسط انتشارات هارپر سان‌فرانسیسکو که اینک تغییر نام داده است، در 288 صفحه منتشر شد و ترجمه فارسی آن هم اواخر سال گذشته مجوز چاپ گرفت و تا چند هفته دیگر در بازار کتاب عرضه خواهد شد.

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2019© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو