رازهای نقره‌ای موفقیت

اثر: برايان وينترز
ترجمه‌: پرستو عوض‌زاده
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، دو اثر ترجمه‌اي «پرستو عوض‌زاده» با عناوين «كليدهاي طلايي موفقيت» و «رازهاي نقره‌اي موفقيت» از سوي نشر آموت منتشر شد.
عوض‌زاده در اين‌باره به خبرنگار «ايبنا» گفت: كتاب «كليدهاي طلايي موفقيت» اثر كوين سينكر و كتاب «رازهاي نقره‌اي موفقيت» به قلم برايان وينترز با محتواي الهام‌بخش و كليدي در حوزه روانشناسي موفقيت تدوين شده است.
وي در ادامه افزود: 110 نكته موفقيت، خوشبختي و خودباوري در كتاب «كليدهاي طلايي موفقيت» و شرح مباحث الهام‌بخش با استناد به افراد موفق در كتاب «رازهاي نقره‌اي موفقيت» ارايه شده است.
عوض‌زاده با تاكيد بر اينكه اين دو عنوان كتاب داراي حدود 120 صفحه در قطع جيبي است، توضيح داد: علاوه بر اين، سه اثر ديگر ترجمه نيز از سوي نشر آموت منتشر خواهد شد.
 
کتاب حاضر، به شما می گوید باید چکار کنید اما انجام کار، به عهده ی خودتان است. فقط با خواندن این کتاب، موفقیت تان تضمین نمی شود. حتما باید به رهنمودهایی که می خوانید. عمل کنید. اگر از آن دسته آدم هایی هستید که درباره موفق تر بودن زیاد صحبت می کنند اما هرگز آنقدر که باید تلاش نمی کنند تا کاری صورت دهند. در این صورت این کتاب به دردتان نمی خورد.
رازهای نقره‌ای موفقیت
25,000ریال

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2023© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو