کتاب «زن، غذا و خدا» تجدید چاپ شد

کتاب «زن، غذا و خدا» نوشته جِنین راس با ترجمه آراز ایلخچویی به چاپ دوم رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، جنین راس نویسنده کتاب «زن، غذا و خدا» در پیشگفتار آن نوشته است: این کتاب تقریباً تمام دانسته‌های من است در مورد استفاده از غذا خوردن به عنوان راهی برای پایان دادن به عذاب و رسیدن به آزادی رفع ابهام و رمزگشایی وزن‌کم کردن.

کتاب «زن، غذا و خدا» ترکیبی از روان‌شناسی، فلسفه، داستان و عرفان شرقی و حاصل تجربه‌ 30 ساله نویسنده در زمینه‌ برگزاری دوره‌های بازپروری و کارگاه‌های عملی ترک عادت‌های نادرست غذایی و پُرخوری است.

با این حال، این کتاب یک کتاب رژیم نیست، رژیم‌درمانی یک صنعت است، صنعتی که طبق آمار، سالانه 60 میلیارد دلار پول مردم عادی را روانه جیب تولیدکنندگان محصولات و دست‌اندرکاران این صنعت می‌کند. از طرفی، ناتوانی عموم افراد در رژیم‌درمانی نتیجه‌ای غیر از خُرد شدن اعتماد به نفس‌شان ندارد.

رویکرد جِنین راس، بر عکسِ رژیم‌درمانی است؛ هر چیزی را که بدنتان می‌خواهد بخورید، طبیعت انسان طوری است که به طور غریزی نیازهای غذایی‌اش را نشان می‌دهد. گرچه ایده اصلی ساده‌انگارانه به نظر می‌آید ولی آمار، دلایل علمی، تجربیات نویسنده و گروهش آن را ثابت می‌کند و راهکارهایی ساده ولی موثر پیش روی مخاطب می‌گذارد.

«زن، غذا و خدا» که یک سال پس از چاپ نسخه اصلی، در 232 صفحه و با قیمت 9000 تومان از سوی نشر آموت منتشر شد، حالا به چاپ دوم رسیده است در 1100 نسخه و با همان بها. این کتاب خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رفت در لیست پرفروش‌های دنبا، از جمله نیویورک تایمز قرار گرفت و در انتهای سال، رتبه دوم پرفروش‌ترین کتاب سایت آمازون به انتخاب خوانندگان را به خود اختصاص داد.

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2021© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو