کتاب صوتی «زندگی اسرارآمیز» با صدای سحر بیرانوند منتشر شد

«سو مانک کید» نویسنده‌ی آمریکایی در سال 1948 متولد شد. او که در سال 1970 در رشته‌ی پرستاری از دانشگاه کریستیان تگزاس فارغ‌التحصیل شده بود، به پرستاری و تدریس در دانشکده پرستاری مشغول شد. پس از آن که در دوره‌های نویسندگی دانشگاه اموری شرکت کرد، اولین و معروف‌ترین رمانش، زندگی اسرارآمیز، را نوشت که به سرعت مشهور و پرفروش شد و بیش از دو سال در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز قرار داشت. این کتاب به بیش از 36 زبان ترجمه شده و متن آن در برخی از دبیرستان‌ها و دانشکده‌های آمریکایی در قالب درس ادبیات تدریس می‌شود و مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 تنهایی‌های یک دختر چهارده ساله

کارولینای جنوبی در سال 1964 نقطه‌ی آغاز داستان زندگی اسرارآمیز است. جایی که با شخصیت اصلی داستان، یعنی لی‌لی اونز آشنا می‌شویم. لی‌لی چهارده ساله، تنها خاطره‌ای گنگ و مبهم از ماجرای کشته شدن مادرش را به یاد می‌آورد و به همراه پدرش (تی ری) رزالین، خدمتکار یا مادرخوانده‌ی سیاه‌پوستش، زندگی می‌کند. لی‌لی دختری است که به خاطر نداشتن مادر، آداب اجتماعی را به خوبی نمی‌داند، سر و وضع و لباسش به خوبی دیگران نیست؛ از دیدن خودش در آینه شرم دارد و از این ناراحت است که کسی او را زیبا خطاب نمی‌کند، به جز زنی در کلیسا که تقریبا کور است!

 

دنیای شگفت‌انگیز زنبورهای عسل

زندگی یک‌نواخت لی‌لی با حادثه‌ای دگرگون می‌شود. رزالین، خدمتکار سیاه‌پوست که نقش مادرخوانده‌ی لی‌لی را نیز ایفا می‌کند، با چند نفر از نژادپرست‌ترین افراد محله مشکل پیدا می‌کند و درگیر می‌شود. لی‌لی تصمیم می‌گیرد تا رزالین و خودش را از این مهلکه رهایی بخشد. آن‌ها به شهر تیبوران در کارولینای جنوبی، که رازی درباره‌ی گذشته‌ی مادرش را در خود دارد، فرار می‌کنند. جایی که با سه خواهر سیاه‌پوست، که پرورش دهنده‌ی زنبور عسل هستند آشنا می‌شوند و به دنیای شگفت‌انگیز زنبورهای عسل وارد می‌شوند. یافتن تمثالی از مریم مقدس با ظاهر سیاه‌پوست، رازهای بیشتری را درباره‌ی مادرش آشکار می‌کند.

 

نسخه‌ی صوتی کتاب «زندگی اسرارآمیز»، که رمانی‌ست حیرت‌آور درباره‌ی قدرت خدادادی زنان و داستانی که مادران تا نسل‌ها به دخترانشان معرفی خواهند کرد، حاصل همکاری «نشر صوتی آوانامه» و انتشارات آموت است که با صدای سحر بیرانوند منتشر می‌شود. ترجمه‌ی اثر را عباس زارعی بر عهده داشته است که پیش از این، نسخه صوتی کتاب‌های «زن همسایه»، «غریبه‌ای در خانه»، «جاناتان مرغ دریایی» و «مزرعه حیوانات» با ترجمه‌ی او از آوانامه منتشر شده است.

 

این کتاب صوتی را می‌توانید هم اکنون از فیدیبو، طاقچه، کتابراه، نوار و سایر پلتفرم‌های معتبر فروش کتاب‌های صوتی و الکترونیک تهیه کنید.

نمونه اول 

نمونه دوم 

نمونه سوم 

نمونه چهارم 

www.AvaNameh.com

 

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2021© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو