زن دوم

زن دوم

(رمان خارجی)

ماری کوبیکا

مترجم: فرشاد شالچیان

۴۵۲ صفحه

سِیدی و ویل فوست به تازگی خانواده‌ی خود را از شیکاگوی پرهیاهو به شهر کوچکی در مِین منتقل کرده‌اند و حالا جنازه‌ی همسایه، مورگان بِینز، در خانه‌اش پیدا شده است. قتل جزیره‌ی کوچک آن‌ها را تکان داده، اما هیچ‌کس بیشتر از سِیدی متلاطم نشده است، و هنگامی که نگاه‌های اتهام‌آمیز به خانواده‌ی تازه‌وارد خیره می‌گردد، سیدی خود را غرق‌شده در ماجرای آن شبِ تاریک و مرموز می‌بیند. اما او باید مراقب باشد، چرا که با هرچه بیشتر فاش شدن حقایق درباره‌ی قتل مورگان، سیدی درمی‌یابد که ممکن است زندگی خود و خانواده‌اش بیشتر از آن‌چه انتظار داشت در خطر باشد.

 

تحسین‌ها:

▪️بهترین داستان کوبیکا تا به امروز. از شدت هیجان نزدیک بود صفحات کتاب را پاره کنم. (سارا پکانن، یکی از نویسندگان دختری ناشناس)

 

▪️این استاد تعلیق روانشناختی [کوبیکا] خواننده را بر لبه‌ی پرتگاه نگه می‌دارد.

(نیویورک‌تایمز)

 

▪️کوبیکا عناصر تنش و توطئه را در هم می‌آمیزد. شخصیت‌های مرموز و جذاب او دارای همان کیفیتی هستند که از یک تریلر پیچیده و مبهم انتظار داریم. در یک کلام، پیشبینی‌ناپذیر.

(کارین اسلاتر، منتقد کتاب در نیویورک‌تایمز)

 

▪️شخصیت‌های دسیسه‌چین و نفوذناپذیر در فضای شوم قصه کاری می‌کنند که وادار می‌شوید تا پایان بهت‌آمیز ماجرا با آن‌ها همراه بمانید.

(جیلی مکمیلان، نویسنده‌ی آنچه او می‌دانست و پرستار بچه)

 

▪️ماری کوبیکا در زن دوم هزارتویی از توطئه و رازهای خانوادگی می‌سازد که هر کدام تکاندهنده‌تر از قبلی است، و پایانی که مانند صاعقه بر سرم فرود آمد. اگر هنوز هم شک دارید که کوبیکا استاد این ژانر است، این کتاب نظرتان را تغییر خواهد داد.

(سامانتا داونینگ، نویسنده‌ی همسر دوست‌داشتنی من)

 

ماری کوبیکا نویسنده‌ی پرفروش‌ترین کتاب‌های فهرست نیویورک‌تایمز و یواِس‌اِی تودِی است. رمان‌های پرمخاطب دختر خوب و کودک زیبا از آثار اوست. او مدرک کارشناسی تاریخ و ادبیات آمریکا را از دانشگاه میامی در آکسفورد اوهایو دریافت کرده است و در اوقات فراغتش به عکاسی، باغبانی و کمک به حیوانات خانگی بی‌سرپرست می‌پردازد.

 

فرشاد شالچیان متولد ۱۳۶۹ در تهران، و دانش‌آموخته‌ی مترجمی زبان انگلیسی است؛ از او ترجمه‌ی رمان‌های دختر خوب نوشته‌ی ماری کوبیکا، موج‌ها نوشته‌ی کری لانزدیل، نفرت‌بازی نوشته‌ی سالی تورن، زنِ پشت پنجره نوشته‌ی ای.جی.فین در نشر آموت منتشر شده است.

زن دوم
1,510,000ریال

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2021© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو