انتشار اولین مجلد از سه‌گانه «باران» در ایران

با ترجمه علی شاهمرادی صورت گرفت

اولین مجلد از سه‌گانه عاشقانه «باران» با عنوان «وقتی باران می‌بارید» به قلم «لیزا د یانگ» در ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر آموت رمان « وقتی باران می‌بارید» اثر «لیزا د یانگ» را با ترجمه علی شاهمرادی روانه بازار کتاب کرد.

این رمان به گفته ناشر  قصه‌ دردهای فروخورده، زخم‌های زندگی و اتفاقات ناگوار است و در عین حال قصه‌ عشق، امید، پذیرش و پیوندهای عمیق روح انسان‌هاست.

این اولین و پرمخاطب‌ترین کتاب از سه‌گانه‌ عاشقانه‌ «باران» اثر نویسنده‌ آمریکایی «لیزا دِ یانگ» است.

در خلاصه داستان این رمان آمده است دختر نوجوانی به نام «کیت الکساندر» در شبی بارانی اتفاق بدی را از سر می‌گذراند که تمام زندگی‌اش را تحت تأثیر قرار می‌دهد. «بیو بنت» دوست سالیان سالش که به او علاقه دارد، تنها کسی است که حضورش مرهمی بر زخم اوست، اما با دیدار «آشر هانت»، پسری مرموز و خواستنی، زندگی کیت وارد مرحله‌ی جدیدی می‌شود.

«لیزا دِ یانگ» نویسنده‌ پرفروش عاشقانه‌های معاصر آمریکایی که به تازگی برای آخرین رمانش در لیست بهترین‌های سایت معتبر آمازون قرار گرفته، راه سختی را برای رسیدن به امروزش طی کرده است. او مادر سه فرزند است و با داشتن شغلی تمام وقت، در شش سال گذشته، نُه رمان موفق را به چاپ رسانده است. خودش در این مورد می‌گوید: «من از تمام ساعت‌های شبانه‌روز استفاده می‌کنم. صبح‌ها و پس از بدرقه همه‌ اهل خانه، خودم به سر کار می‌روم. وقتی به خانه برمی‌گردم، باقی روزم را با خانواده سپری می‌کنم و پس از این‌که بچه‌ها به خواب می‌روند، کار نوشتنم آغاز می‌شود و تا دیر هنگام ادامه پیدا می‌کند.

رمان «وقتی باران می‌بارد» نوشته‌ «لیزا د یانگ» ‌با ترجمه‌ «علی شاهمرادی» در ۴۰۰ صفحه و به قیمت ۵۱۰۰۰ تومان توسط «نشر آموت» منتشرشده است.

https://www.mehrnews.com/news/4780328

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2023© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو