کوه میان ما

(رمان خارجی)

چارلز مارتین

ترجمه‌: علی شاهمرادی

۴۱۸ صفحه

در یک شب طوفانی زمستان، در حالی که بدی آب و هوا باعث لغو همهٔ پروازها شده، دو غریبه به امید بازگشت به خانه، توافق می‌کنند که هواپیمایی شخصی را با هم اجاره کنند؛ آقای بن یک جراح بااستعداد است و از یک کنفرانس برمی‌گردد و خانم اشلی که برای مجله، می‌نویسد و در حال رساندن خود به مراسم ازدواج‌اش است. پس از حادثه‌ای که برای هواپیما رخ می‌دهد، این دو در شرایطی سخت قرار می‌گیرند و بی‌آن‌که امکانات چندانی داشته باشند، روزها در کوه سرگردان می‌شوند تا…

چارلز مارتین با قلم جادویی خود، ارتباط این دو را زیر ذره‌بین می‌برد و در خلال اتفاقات و امیدها و ناامیدی‌ها، تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شخصیت‌ها و خواننده‌هایش به تصویر می‌کشد.

این رمان، داستان قدرت درونی آدم‌ها، تلاش برای بقا، خاطرات، وفاداری و عشق است.

چارلز مارتین، نویسندهٔ پرفروش نیویورک‌تایمز در نوامبر ۱۹۶۹ در ایالات متحده به دنیا آمد. داستان‌های او در سراسر جهان به بیش از سی زبان ترجمه شده است. «کوه میان ما» معروف‌ترین رمان این نویسنده است و سال ۲۰۱۷ نیز فیلمی براساس آن با بازی کیت وینسلت و ادریس البا ساخته شد.

علی شاهمرادی، مترجم این رمان، متولد ۱۳۵۶ است و از او ترجمهٔ رمان‌های «خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم» (نوشتهٔ لیزا جول) و «وقتی باران می‌بارد» (نوشتهٔ لیزا د یانگ) در نشر آموت منتشر شده است.

رمان «کوه میان ما» نوشتهٔ «چارلز مارتین» و ترجمهٔ «علی شاهمرادی» در ۴۱۸ صفحه از سوی نشر آموت به چاپ رسیده است.

کوه میان ما
2,100,000ریال

سایت فروش

آموت در آپارات

آموت در شبکه های اجتماعی

 

دانلود کتابنامه آموت

کتابفروشی آموت

 

تمامی حقوق مطالب محفوظ است 2023© طراحی شده بوسیله کتابدار

جستجو